İstanbul Anadolu Yakası
0532 689 44 91

BEYKOZ PERDECİ

Beykoz perdeci, sağladığı servis ve de kaliteli ürünleri ile öne çıkan seçenekler arasında yer almaktadır. Evlerin ya da iş yerlerinin önemli bir parçası olan perdelerin pek çok seçeneği bulunabilmektedir. Kullanım alanlarına ya da kişisel zevklere göre de bu seçenekler arasında seçim yapabilmek mümkündür. Seçenekler arasında seçim yapabilmek çok zor olmasa da kaliteli bir hizmete zor ulaşılabilir. Beykoz perdeci, Beykoz ve çevresi için sağladığı kaliteli hizmet ile bilinmektedir. Pek çok farklı perde tasarımını sunabilmesi ve perde montajını en iyi şekilde yapması öne çıkmasını sağlamaktadır.  İstekler ve de kullanım alanlarına göre doğru tasarımların ortaya çıkarılması da oldukça önemli konulardan biridir.

Beykoz Perdeci ile Özel Tasarımlara Sahip Perdeler

Beykoz perdeci, klasik perde modellerinin yanı sıra özel tasarım perdeleri de müşterilere sunabilmektedir. Baskılı stor perdeler bu modeller arasında yer almaktadır. Ancak perde modeli fark etmeksizin tüm perdeler pencere ya da kullanım alanlarının ölçülerine göre yapılmaktadır. Bu şekilde de özel siparişler ortaya konulmaktadır. Evler için tasarlanan perde modelleri olduğu gibi ofisler için de farklı modeller tercih edilebilir. Motorlu perde sistemleri ya da zebra perdeler bu çeşitler arasında yer alır. Kullanım alanlarının dekorasyonlarında ağırlıklı olarak yer alan renklere göre bu modellerin tasarımları değiştirilebilmektedir. Yani dekorasyonlarında uyum yakalamak isteyenlerin ulaşabileceği doğru seçenekler bulunmaktadır.

Beykoz Perdeci Fiyatları

Beykoz perdecinin sağladığı birden fazla hizmet bulunur. Keşif, onay ve montaj gibi işlemler bu hizmetler arasında yer alır. Müşteri taleplerine ve tasarımlara göre de süreç değişebilmektedir. Seçilen perde modeli gibi konular da fiyatlar üzerinde etkili olur. Bu nedenle belirli bir perde hizmeti ücretlendirmesinde bahsedilemez. Ancak alınacak hizmetin kalitesinden bahsedilebilir. Taleplere ve de alanlara göre tasarlanan perdeler modeli fark etmeksizin uzun süreli seçimlere imkan verir. Yani uzun süre kullanılabilmeleri mümkün olur. Bunun dışında Beykoz perdeci özel tasarımları ortaya koyabilmesi ile de fark yaratır. Sizler de dekorasyonlarınızda fark yaratmak, uzun süreli tercihler yapmak ve de doğru bir hizmet almak istiyorsanız iletişim sağlayabilirsiniz.

 

Aşağıdaki yerlerde de hizmet vermekteyiz.

Acarlar Perdeci, Anadolu Hisarı Mahallesi, Anadolu Kavağı Mahallesi, Anadolu Feneri Mahallesi, Çamlıbahçe Mahallesi, Çiftlik Mahallesi, Çiğdem Mahallesi, Çubuklu Mahallesi, Göksu Mahallesi, Görele Mahallesi, Beykoz Göztepe Mahallesi, Gümüşsuyu Mahallesi, İncirköy Mahallesi, Kanlıca Mahallesi, Merkez Mahallesi, Paşabahçe Mahallesi, Polonezköy Perdeci, Poyrazköy Mahallesi, Riva Perdeci, Soğuksu Mahallesi, Yalıköy Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi