İstanbul Anadolu Yakası
0532 689 44 91

Hakkımızda

Perdeiste.com ailesi olarak ev tekstili alanında faaliyet göstermekteyiz. Bilgi birikimimiz ve sektörel tecrübemiz ile tüm Türkiye’ye satış ile beraber satış sonrası destek sunmaktayız. Ev tekstili alanında son teknoloji ürünler ve trendleri sizlerin beğenisi ile buluşturmaktayız. Konfor ve şıklığınız için yaşam alanlarına farklı bir ambiyans katmak için yola çıktık. Güvenirlilik ve kalite anlayışımız ile beraber misyon ve vizyonumuzdan asla ödün vermedik. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma olarak siz değerli müşterilerimiz için her geçen gün daha da güçleniyoruz. Geleneksel ve modern tekstil ürünlerinde güncel gelişmeleri sizler için takip ediyor, ihtiyaç ve beklentileriniz doğrultusunda çalışmalarımız sektör içerisinde etkili bir konuma kavuşuyor.

Doğaya ve çevreye saygılı bir anlayış çerçevesinde siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmak bizler için temel prensip. Hizmetlerimiz ve ürünlerimiz kalite standartlarına ödün vermeden her geçen gün büyüyen geniş bir hacme sahip. Bu denli sağlam adımlarla büyümenin haklı gururu içerisindeyiz. Her geçen gün sektördeki çıtayı bir adım daha fazla yukarı taşımak için istekli ve özverili biçimde çalışmaya devam ediyoruz. Bu amacımıza ulaşabilmek adına teknoloji ve insana yatırım yapmaktayız. En mükemmeli aramaktan hiç vazgeçemeyerek sürekli yenilik anlayışında olmayı sürdüreceğiz. Başta müşterilerimiz olmak üzere iş ortaklarımız ile takım çalışması odaklı çalışma prensibimiz ile hayatınıza değer katmaya devam edeceğiz.

Neden Perdeiste.com

Uzun yıllardır perde sektörüne öncülük eden firma olarak en iyi perde markaları ve kumaş üreticileri ile çalışmaktayız.

  • Kolay sipariş garantisi sunuyoruz
  • %100 müşteri memnuniyeti
  • Tek perde siparişleriniz için dahi telefon, whatsapp ve online hizmet imkanı
  • Çoklu perde siparişleriniz için montaj ve özel ölçü hizmeti
  • Güvenirlilik ve kaliteyi bir arada sunuyoruz.
  • Bütçenize uygun perde seçenekleri
  • Uzmanından perde tavsiyeleri

 

Sürekli yenilenmeyi ve gelişmeyi kendine vizyon edinen Periste.com ailesi olarak ürün ve hizmetlerin üreticisi konumunda olmayı başardık. Hizmet ve ürün detaylarımızı incelemek, bilgi ve görüşlerimize başvurmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.