İstanbul Anadolu Yakası
0532 689 44 91

Baskılı Stor Perde

Baskılı stor perde, stor perde sistemlerine sahip modellerden biridir. Ancak sahip olduğu tasarımlar ile farklılık oluşturur. Baskılı stor perdelerin de sistemleri oldukça basittir. Alüminyum bir boru üzerine perde kumaşları sarılır. Bu kumaşlar da perde zincirleri ile kontrol edilerek açılıp kapatılabilir. Pek çok alanda baskılı stor perdeler kullanılmaktadır. Korniş kısmına ya da tavana model edilebilen bu sistemler kişiye özel perdelerin üretilmesini sağlamaktadır. Baskılı stor perdelerin yapımında farklı baskılar kullanılabilir. Kumaşların üzerinde dijital olarak basılan görseller isteklere bağlı olarak çeşitlendirilebilir. Manzara, logo, fotoğraf ya da farklı pek çok görsel stor perdelerde kullanılabilir. Bu kullanımı tercih etmek isteyenler için bir seçenek oluşur.

Baskılı Stor Perde Özellikleri

Baskılı stor perde özellikler perde çeşitlerine göre değişebilmektedir. Örneğin farklı kumaşlar üzerine yapılan farklı baskılar ile karşılaşılabilir. Baskılı stor perdelerin yapımında saten, polyester ya da keten gibi birden fazla farklı kumaş türü kullanılabilir. Bu da baskı yapılan görsellere ya da isteklere göre değişebilir. Stor perde baskısı perdenin yalnızca ön yüzüne yapılmaktadır. Yapılan farklı baskılar ile de çok farklı seçeneklere ulaşılabilmektedir. Baskılı stor perdelere istenilen görseller istenilen boyutlarda basılabilir. Stor perde ve pencere boyutlarına göre de istenilen ayarlamaların yapılması mümkündür. Özel tasarımlar ortaya çıkarılabilir.

Baskılı Stor Perde Fiyatları

Baskılı stor perdelere olan ilgi artmaktadır. Farklı mekanlarda kullanılabilen bu perde türleri kişiye özel tasarımları ile daha çok tercih edilmektedir. Özel tasarımlar da diğer seçenekler arasında öne çıkmasını sağlamaktadır. Baskılı stor perde fiyatları da merak edilebilir. Kesin bir fiyattan söz etmek mümkün olmaz. Bunun nedeni ise yapılan baskıların, baskı boyutlarının ve de perde özelliklerinin değişebilmesidir. Tüm bahsedilen konular perde fiyatlarının değişmesine neden olmaktadır. Ancak pek çok seçeneğe ulaşabilmektedir. Sizler de evlerinizde farklı alanlarda farklı ve dikkat çeken bir perdeye sahip olmak istiyorsanız baskılı stor perdeleri tercih edebilirsiniz. İsteklerinize ve de kullanım alanlarınıza göre özel tasarımlara sahip perdelere sahip olabilirsiniz. Bu şekilde de dekorasyonlarınızda özgün bir kullanımı tercih etmiş olursunuz.

HEMEN ARAYIN,

EKİBİMİZ SİZLERE YARDIMCI OLMAK İÇİN BEKLİYOR

0216 688 44 91

BENZER ÜRÜNLER
1