İstanbul Anadolu Yakası
0532 689 44 91

Screen Stor Perde

Screen stor perde çeşitleri sunscreen olarak da adlandırılabilmektedir. Son dönemde tercih edilmeye başlayan bu perdeler farklı özellikleri ile öne çıkmaktadır. Kullanımı stor perdeler ile aynıdır. Mekanizmaları da aynı şekilde çalışmaktadır. Stor perdeler zincirleri ya da ipleri ile manuel olarak açılıp kapatılabilmektedir. Screen stor perdeler farklı alanlarda kullanılabilir. Özellikler işletmelerde ya da ofislerde bu perdeler ile karşılaşılabilir. Farklı elektronik cihazların yer aldığı alanlarda kullanılmaları oldukça avantajlıdır. Bunun nedeni ise ışık geçirme özellikleridir. Screen stor perdeler dekorasyona uygun şekilde evlerde de kullanılabilir. Mutfak, oturma odası ve çalışma odası gibi alanlarda kullanım konforu sağlayabilir.

Screen Stor Perde Özellikleri

Screen stor perde özellikleri diğer perdelerden farklıdır. Diğer stor perde modelleri ile de aralarında farklar bulunur. Farklılığa neden olan konu ise screen stor perdelerin yapılarıdır. Bu yapı ışık geçirgenliği konusunda etkili olmaktadır. Screen stor perde sağlıklı perde modelleri arasında gösterilir. Bunun nedeni ise mekanların zararlı güneş ışınlarından korunmasını sağlamasıdır. Bu özelliği ile de öne çıkmaktadır. Bunun dışında ışığın zararlarını önlemesi ile mekan içinde yer alan eşyaları da koruyabilmektedir. Bu şekilde de mobilyalarda renk solması gibi durumlarla karşılaşılmaz. Teknolojik aletler de korunmuş olur. Tüm bu konular da çalışma alanlarında tercih edilmesine neden olur. Sizler de çalışma alanlarınız için screen stor perdeleri inceleyebilir, tercih edebilirsiniz.

Screen Stor Perde Avantajları

Screen stor perde avantajları oldukça fazladır. Oldukça şık ve dekoratif olmaları önemli avantajlarından biridir. Farklı dekorasyonlarla uyum içerisinde kullanılabilmektedir. Diğer bir avantajı ise screen stor perdelerin dışarı görmeyi sağlamasıdır. Pek çok perde modeli kapalı iken dışarı görebilmek mümkün olmaz. Ancak screen stor perdeler ile bu durum mümkündür. Bu konu da içerinin daha aydınlık ve ferah olmasında etkili olur. Daha geniş bir açı yaratır. İçeriye ışık almasının diğer bir avantajı ise enerji tasarrufu sağlayabilmektir. Bu şekilde uzun süre gün ışığından faydalanabilmek mümkün olur. Sizler bu avantajlarına bağlı olarak screen stor perde modellerini tercih edebilir, farklı bir seçim yapabilirsiniz.

HEMEN ARAYIN,

EKİBİMİZ SİZLERE YARDIMCI OLMAK İÇİN BEKLİYOR

0216 688 44 91

BENZER ÜRÜNLER
1