İstanbul Anadolu Yakası
0532 689 44 91

ŞİLE PERDECİ

Şile perdeci, modern ve farklı bir perde sistemine ulaşmak isteyenler için birden fazla seçenek sunmaktadır. Günümüzde kullanımı giderek artan stor ve de jaluzi perdeler gibi pek çok seçeneğin tasarlanmasında rol oynar. Özel olarak tasarlanan farklı perde modelleri de farklı kullanım alanlarında yer alabilir. Ev, büro ya da kafe gibi pek çok yer de perde kullanımı tercih edilmektedir. Bu alanların tamamında da farklı dekorasyon ürünleri kullanılmaktadır. Dekorasyonlara uyum sağlayabilecek modern perde modelleri de Şile perdeci ile kısa süre tasarlanmaktadır. Evlerin farklı odalarında pencerelere ya da dekorasyonlara göre farklı modeller tercih edilebilir. Örneğin mutfaklarda stor perdeler kullanılabilirken oturma odalarında dikey ya da plise perdeler yer alabilir.

Şile Perdeci ile Modern Perde Seçenekleri

Şile perdeci klasik perdelerin yanı sıra modern çizgilere sahip perde sistemleri de sunmaktadır. Motorlu perde sistemleri bu sistemler arasında yer alır. Birden fazla parçadan oluşan ve motoru ile kolaylıkla açılıp kapanabilen bu perdeler farklı alanlar için kullanılabilir. Kalabalık ofis alanlarında kullanılabileceği gibi evlerde de farklı çizgiler oluşturmak için kullanılabilir. Tercihler tamamen taleplere ve istenilen uyumlara kalmış bir durumdur. Aynı perde sistemleri içinde farklı çeşitlere de ulaşılabilir. Motorlu perdeler arasında blackout perde seçenekleri de bulunabilir. Bunun dışında manuel kontrol sağlanan stor perdelerin de çeşitleri bulunur. Tasarımlara göre farklı storlar farklı pencerelerde kullanılabilir. Pencere boyutları ve çeşitleri de perde modeli seçimlerinde etkili olabilir.

Şile Perdeci ile Sunulan Hizmetler

Şile perdeci, Şile ve çevresinde perdeci hizmeti almak isteyenler için bir seçenek oluşturur. Bu hizmeti alabilmek için öncelikle iletişim sağlanması gerekir. Daha sonra perde imalatı ve montajı gibi gerekli süreçler tamamlanmaktadır. Evlerinizde ya da evler kadar vakit geçirilen ofislerinizde farklı perde sistemleri kullanmak isteyebilirsiniz. Dekorasyonlarınıza uyumlu ve de uzun süre kullanabileceğiniz modellere ise ulaşmakta zorlanabilirsiniz. Hizmet ve ürün kalitesi ile öne çıkan Şile perdeciyi tercih ederek doğru bir seçim yapabilir, isteklerinize uygun bir hizmet de alabilirsiniz. Kalite perde sistemlerini ve de modellerini uzun süre de kullanabilirsiniz.

 

Aşağıdaki yerlerde de hizmet vermekteyiz.

Ağva Perdeci, Akçakese Mahallesi, Balibey Mahallesi, Çavuş Mahallesi, Hacı Kasım Mahallesi, İmrenli Mahallesi, Kumbaba Mahallesi, Meşrutiyet Mahallesi