İstanbul Anadolu Yakası
0532 689 44 91

ÜMRANİYE PERDECİ

Ümraniye perdeci, modern ve kaliteli perde sistemlerini müşteriler ile buluşturmaktadır. Klasik tül perdeler günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir. Ancak günümüzde kullanılabilen ve daha modern tasarımlara sahip perde modelleri de bulunmaktadır. Ümraniye perdeci de bu perde çeşitlerinin beğenilere sunulmasını sağlar. Birden fazla sıralanabilecek perde sisteminin imalatını gerçekleştirir. Bu sistemler içinde manuel ve de motorlu perde sistemleri bulunur. Kullanım alanlarına göre farklı kullanım sunan bu modeller tercih edilebilir. İşletmelerde ya da ofislerde motorlu sistemlerin kullanımı oldukça rahat olur. Evlerde de daha çok zebra ya da stor perde gibi manuel kullanıma sahip sistemler tercih edilebilir. Stor ya da zebra perdeler evlerin farklı odalarında da kullanılabilir. Hem mutfak hem de oturma alanları için tercih edilebilecek seçenekler bulunur.

Ümraniye Perdeci Klasik Perde Seçenekleri

Ümraniye perdeci hem klasik hem de farklı çeşitleriyle öne çıkmaktadır. Bu da birden fazla seçenek sunduğu anlamına gelmektedir. Klasik perde modelleri arasında dikey perdeler yer alabilmektedir. Bu dikey perde modelleri düz renk olarak tercih edilebilir. Ancak uzunluklarının pencere ve de duvar boyutlarına göre ayarlanması gerekir. Bunun dışında plise perdelerin de yine klasik modeller arasında gösterilebilmesi mümkündür. Yine tek renk ya da farklı tasarımlarda tercih edilebilen bu modeller evlerde ya da çalışma alanlarına kullanılabilir. Bu perdelerin renk seçenekleri de oldukça fazla olur. Bu şekilde de dekorasyonlara uyumlu şekilde seçilebilir.

Ümraniye Perde Farklı Perde Seçenekleri

Ümraniye perdeci daha farklı perde seçeneklerini de beğeniye sunar. Farklıdan kasıt ise farklı perde sistemleridir. Motorlu perde sistemleri ya da jaluzi perdeler farklı seçenekler arasında gösterilebilir. Bunun dışında blackout kumaş ya da stor perdeler de yine farklı ve modern seçenekler arasında yer alır. Klasik perde kullanımından sıkılanlar için özgün tasarımlar olarak görülebilir, tercih edilebilir. Bu perde modellerinin farklı renklerde seçilmesi de mümkündür. Yine iç mekanlara uyumlu renklerde tercihler yapılabilir. Açık ya da koyu perde tonları incelenebilir. Sizler de tüm bu perde  modellerini inceleyebilir ve Ümraniye perdeci ile kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

 

Aşağıdaki yerlerde de hizmet vermekteyiz.

Adem Yavuz Mahallesi, Modoko Perdeci, Keyap, Keyap Perdeci, Altınşehir Mahallesi, Armağanevler Mahallesi, Aşağı dudullu Perdeci, Atakent Mahallesi, Ümraniye Atatürk Mahallesi, Cemil Meriç Mahallesi, Çakmak Mahallesi, Ümraniye Çamlık Mahallesi, Dudullu Perdeci, Dudullu OSB Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Elmalıkent Mahallesi, Esenevler Mahallesi, Ümraniye Esenkent Mahallesi, Esenşehir Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Finanskent Perdeci, Ihlamurkuyu Mahallesi, İnkilap Mahallesi, Madenler Mahallesi, Necip Fazıl Mahallesi, Parseller Mahallesi, Saray Mahallesi, Site Mahallesi, Şerifali Perdeci, Tantavi Mahallesi, Tatlısu Mahallesi, Yamanevler Mahallesi, Ümraniye Yenişehir Perdeci, Yukarı Dudullu Perdeci