İstanbul Anadolu Yakası
0532 689 44 91

PENDİK PERDECİ

Pendik perdeci, Pendik ve çevresinde perde imalatı hizmeti almanızı sağlamaktadır. Bu özel tasarıma sahip perde modellerini kullanıcılar ile buluşturmaktadır. Beğenilere sunulan pek çok perde modeli ve sistemi de mevcuttur. Kumaş dikey perde, ahşap jaluzi perde, alüminyum jaluzi perde ve de screen stor perde gibi birden fazla çeşit sunulmaktadır. Bahsedildiği üzere bir perde sisteminin farklı çeşitlerine de ulaşılabilmektedir. Örneğin stor perde, baskılı stor perde ve de screen stor perde gibi pek çok çeşit beğeniye sunulur. Bu perde çeşitleri arasında da isteklere ve de ihtiyaçlara göre seçim yapılabilir. Birden fazla perde modelinin sunulması da dekorasyonlarınız için en doğru modelin seçilmesini sağlar.

Pendik Perdeci ve Perde İmalatı Süreci

Pendik perdeci perde imalatını bir süreç içerisinde tamamlamaktadır. Özel tasarım perdelerin yapılabilmesi için gerekli ölçümlerin tamamlanması ve de müşteri tarafından ortaya konan tasarımların onaylanması gerekir. Bu durumlar da sürecin bir parçası olur. Sürecin en son adımı ise perde montajının tamamlanmasıdır. Bu adımdan sonra uzun süre kullanılan ve dekorasyonlarla tamamen uyumlu olan perdelere ulaşılabilir. Perde modelleri yalnızca evler için değil ofis ya da farklı işletmeler için tercih edilebilir. Dekorasyonlarda baskın olarak yer alan renklere göre farklı renklerin tercih etmek mümkündür. Dekorasyonlarda yoğun olarak bulunan renklere zıt renkler de tercih edilebilir. Bu seçimler de tamamen müşterilere bırakılır.

Pendik Perdeci Fiyatları

Pendik perdeci hizmetlerinin yanı sıra fiyatları da merak edilebilir. Perde modelleri farklı olabileceği gibi tasarlanan perdelerin ölçüleri de kullanım alanlarına göre değişmektedir. Ölçülere göre de tasarımlarda kullanılan malzemeler değişir. Bu ve benzeri durumlar da farklı fiyatların ortaya çıkmasına neden olabilir. İletişim ve keşif sürecinde de bu konular hakkında bilgilendirme yapılması mümkündür. Fiyatlar da seçimlerde önemli bir konu olabilir. Fakat uyumlu ve rahat kullanılabilen ürünlerin seçimi çok daha önemlidir. Ofisinize ya da evinize uygun perde modelleri tercih etmeniz pişman olmayacağınız anlamı gelir. Sizler de bu tercihlerinizde pişman olmamak ve kaliteli ürünlere ulaşmak istiyorsanız Pendik perdeci ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Aşağıdaki yerlerde de hizmet vermekteyiz.

Ahmet Yesevi Mahallesi, Pendik Bahçelievler Mahallesi, Batı Mahallesi, Çamçeşme Mahallesi, Pendik Çamlık Mahallesi, Çınardere Mahallesi, Doğu Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Ertuğrul Gazi Mahallesi, Esenler Mahallesi, Esenyalı Mahallesi, Pendik Fatih Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Güllü Bağlar Mahallesi, Güzelyalı Mahallesi, Harmandere Mahallesi, Kavakpınar Mahallesi, Kaynarca Mahallesi, Kurtköy Perdeci, Orhangazi Mahallesi, Orta Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Sapan Bağları Mahallesi, Şeyhli Mahallesi, Velibaba Mahallesi, Yayalar Mahallesi, Yeni Mahallesi, Pendik Yenişehir Perdeci, Yeşilbağlar Mahallesi