İstanbul Anadolu Yakası
0532 689 44 91

Ahşap Jaluzi Perde

Ahşap jaluzi perde, öne çıkan jaluzi perde modelleri arasında yer almaktadır. Şık ve de modern görünümü ile de pek çok mekanda kullanılabilmektedir. Jaluzi perde sistemleri birden fazla farklı malzeme kullanılarak tasarlanabilir. Ahşap jaluzi perde modellerinde de ahşap malzeme kullanılmaktadır. Ceviz, kestane ve de maun gibi farklı ağaç türlerinden elde edilen ahşaplar jaluzi perdelerin yapımında kullanılmaktadır. Fakat ağaç türlerinin de değişebilmesi mümkündür. Ahşap jaluzi perdeler malzemeler yatay olarak kullanılır. Birbirlerine eklenen ahşaplar ile de perde tasarımları ortaya çıkarılır. Bu perde modelleri de evlerde, ofisler de ya da isteklere göre farklı iç mekanlarda kullanılabilir.

Ahşap Jaluzi Perde Kullanımı

Ahşap jaluzi perde çeşitleri bulunmaktadır. Jaluzi perdeler birden fazla parçadan yani şeritten oluşur. Bu şeritler farklı boyutlara sahip olabilir. Bu durum da farklı çeşitlerinin bulunabildiğini gösterir. Bu farklılığın yanı sıra kullanım şekilleri de değişebilir. Ahşap jaluzi perde motorlu perde sistemleri ile kullanılabilir. Bunun dışında perde modellerinin yanında yer alan zincirler ya da çubuklar ile de perdeler kontrol edilebilir. Bu şekilde kolaylıkla açılıp kapatılabilir. Açma kapama hareketlerinin yanı sıra ahşap jaluzi perdeler ışık geçirgenliğine göre de ayarlanabilir. Yani istenilen şekilde mekanın ışık alması sağlanabilir. Ofislerde ya da evlerde de ahşap jaluziler tamamlayıcı parçalar olarak kullanılabilir. Temizliği ve bakımı da oldukça kolaydır. Bir bez yardımı ile rahatlıkla temizlenebilmektedir.

Ahşap Jaluzi Perde Fiyatları

Ahşap jaluzi perde modern görünümü ve rahat kullanımı ile avantaj sağlar. Ofis ortamları için vazgeçilmez perde seçenekleri arasında yer alır. Işığı tamamen engellemesi ve kolay şekilde temizlenmesi avantajları arasında gösterilebilir. Farklı ahşap tonlarına sahip jaluzi perde seçenekleri de bulunabilir. Bu durum da ağaç türlerine bağlı olarak ortaya çıkar. Ahşap jaluzi perde avantajlarının yanı sıra fiyatları da merak edilebilir. Boyutlar yani perde ölçüleri fiyatların değişmesine neden olur. Sizler de çalışma alanlarınız ya da evleriniz için birden fazla avantajı bulunan ahşap jaluzi perdeleri tercih edebilirsiniz. Mekanlarınıza uygun tasarımlara kolaylıkla ulaşabilir, modern dekorasyonlarınızın keyfini çıkarabilirsiniz.

HEMEN ARAYIN,

EKİBİMİZ SİZLERE YARDIMCI OLMAK İÇİN BEKLİYOR

0216 688 44 91

BENZER ÜRÜNLER
1