İstanbul Anadolu Yakası
0532 689 44 91

Motorlu Perde Sistemleri

Motorlu perde sistemleri birden fazla isim ile anılabilmektedir. Otomatik perde ya da uzaktan kumandalı perde gibi isimlerle karşılaşmak mümkündür. İsimlerinden de tahmin edilebileceği üzere motorlu perde sistemleri uzaktan kontrol edilebilmektedir. Yani diğer perde modellerinde ya da sistemlerinde olduğu gibi manuel kullanım söz konusu olmaz. Kullanım kolaylığı sağlayan bu sistemler farklı perde modellerine de entegre edilebilmektedir. Motorlu perde sistemleri farklı korniş ve de perde sistemine sahip olur. Sistemin motoru ise perde profili içerisinde yer alır. Bu motor yardımı ile perde sistemleri uzaktan rahatlıkla kontrol edilir. Yalnızca uzaktan kumanda ile kontrol sağlanan perde sistemleri olduğu gibi akıllı cep telefonları ile kontrol edilen çeşitlere de ulaşılabilir.

Motorlu Perde Sistemleri Kullanımı ve Kullanım Alanları

Motorlu perde sistemleri kullanımı oldukça basit olan sistemlerden biridir. Telefon ya da uzaktan kumanda ile sistem kontrol edilir. Işık geçirgenliğinin uzaktan ayarlanması mümkün olur. Yani açma kapama gibi işlemler uzaktan yapılabilir. Motorlu perde sistemleri günümüzde farklı iç mekanlarda kullanılabilen sistemlerdir. Genel olarak işletmelerde ya da ofislerde bu sistemler ile karşılaşılır. Kullanım alanlarının geniş olduğu görülür. Bu alanların yanı sıra geniş pencerelere sahip büyük metrekareli evlerde de yine motorlu sistemlere yer verilebilir. Bu da zorlayıcı olabilecek bir durumun ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Yüksek pencereler ya da alanlar için tercih edilebilmektedir.

Motorlu Perde Sistemleri Fiyatları

Motorlu perde sistemleri fiyatları da merak edilebilen konulardandır. Mekanların ölçülerine göre üretilebilen bu sistemlerin fiyatları da değişebilmektedir. Ölçüler fiyatların üzerinde etkili olabilir. Bunun dışında sistem özellikleri de fiyatları etkileyen bir konudur. Motorlu perde sistemlerinin pek çok farklı çeşidi de bulunabilmektedir. Bu çeşitler de yine fiyatların değişmesine neden olabilir. Örneğin kumaş perdelerin motorlu perde sistemine sahip olması mümkündür. Aynı durum stor perdeler için de geçerli olur. Bu ve benzeri durumlara göre de tasarımlar ve fiyatlar değişebilir. İşletmelerinizde ya da geniş alanlara sahip evlerinizde konforlu perde kullanımına ihtiyaç duyuyorsanız sizler de motorlu perde sistemlerini tercih edebilirsiniz. Bu şekilde de konforun tadını çıkarabilirsiniz.

HEMEN ARAYIN,

EKİBİMİZ SİZLERE YARDIMCI OLMAK İÇİN BEKLİYOR

0216 688 44 91

BENZER ÜRÜNLER
1