İstanbul Anadolu Yakası
0532 689 44 91

Kumaş Dikey Perde

Kumaş dikey perde, genellikle evlerde tercih edilen dikey perde modelleridir. Bu perde modelleri pencere boyutlarına göre ayarlanmaktadır. Ancak birden fazla parçadan oluşan perdelerin dikey parçalarının ölçüleri değişebilmektedir. Bu durum da farklı çeşitlerin ortaya kullanılabilmektedir. Ofislerde, işletmelerde ya da evlerde kumaş dikey perdelerle karşılaşılabilir. Büyük ve yüksek tavanlı alanlar için dikey perde modelleri vazgeçilmez olur. Büyük pencerelerin rahat bir şekilde kapatılması ve modern bir görünüm sağlanması için kumaş dikey perdeler tercih edilebilir. Farklı renk seçenekleri arasında seçim yaparak da dekorasyonlar ile bir bütün oluşturulabilir.

Kumaş Dikey Perde Çeşitleri ve Özellikleri

Kumaş dikey perde çeşitleri farklı özelliklere sahip olabilir. Kumaş özellikleri dikey perdelerin farklı çeşitlerinin ortaya çıkmasını sağlar. Kumaş dokumalarında farklılıklar görülebilir. Örneğin blackout kumaş dikey perde çeşitleri bulunur. Bu kumaşa sahip dikey perdeler dışarıdan gelen ışığın tamamen engellenmesini sağlar. Bu özelliği ile de yüksek ışık alan alanlarda kullanılabilir. Bunun dışında yatak odalarında da bu perdelere yer verilebilir. Özellikle çalışma alanları bulunan ofisler için bu modelin tercih edilmesi avantaj sağlamaktadır. Kumaş dikey perdelerin tamamı kornişe ya da tavana sabitlenerek kullanılabilir. Duvara monte edilerek kullanılması da mümkündür. Kumaş dikey perdelerin parçalarının tamamı birbirine bağlıdır. Bu ip mekanizması ile de kolay bir şekilde kontrol edilebilmektedir. Rahat kontrol edilebilmesi de büyük alanlar için önemli bir özelliktir.

Kumaş Dikey Perde Fiyatları

Kumaş dikey perde fiyatları bazı durumlara bağlı olarak değişebilmektedir. Dikey perdeler kullanım alanlarının ölçülerine bağlı olarak tasarlanmaktadır. Kullanım alanlarının büyüklüğüne göre de farklı perdeler üretilmektedir. Bu durum da kumaş dikey fiyatlarının değişmesine neden olmaktadır. Perde tasarımları gibi konular da yine fiyatları etkileyebilmektedir. Sizler de evlerinizde ya da işletmelerinizde kumaş dikey perdeleri tercih edebilirsiniz. Kısa süre içinde de kullanım alanlarınıza uygun olarak tasarlanan dikey perdelere ulaşabilirsiniz. Keşif, imalat ve de montaj süreçlerinde doğru bir hizmet alabilirsiniz. Bu hizmetlerden yararlanmak, kaliteli, şık ve de modern kumaş dikey perdelere erişmek için de iletişime geçebilirsiniz.

HEMEN ARAYIN,

EKİBİMİZ SİZLERE YARDIMCI OLMAK İÇİN BEKLİYOR

0216 688 44 91

BENZER ÜRÜNLER
1