İstanbul Anadolu Yakası
0532 689 44 91

Dikey Perde

Dikey perde, yeni nesil perde sistemleri arasında yer almaktadır. İç mekan dekorasyonların önemli bir yere sahip olan perdelerin pek çok çeşidine ulaşılabilmektedir. Farklı tarzı ve görünümü ile dikkat çeken dikey perdeler de bu çeşitlerden sadece bir tanesidir. Jaluzi perde sistemine benzeyen bu perdeler jaluzi perde sistemlerinden farklı olarak dikey şekilde konumlandırılmaktadır. Kontrol ve hareket özellikleri de oldukça benzerdir. Aynı benzerlik ise mekanizmalarında görülmektedir. İp mekanizması bulunan dikey perdeler sağ ya da sol yöne doğru hareket ettirilebilmektedir. Bu şekilde ışık geçirgenliği istenilen şekilde ayarlanabilmektedir. Gündüz ya da akşamları farklı şekilde konumlandırılarak kullanılabilmeleri de bu şekilde mümkün olmaktadır.

Dikey Perde Kullanımı

Dikey perde ofis ve işletmeler başta olmak üzere pek çok alanda kullanılabilmektedir. Yüksek tavanlı ve pencereleri evlerde de tercih edilebilmeleri mümkündür. Dikey perdeler genellikle yüksek ve büyük pencerelerin bulunduğu alanlarda tercih edilmektedir. Bu alanlar için en iyi çözüm ve de model olarak görülmektedir. Işık geçirgenliğinin kontrolünün rahatlıkla sağlanmasında rol oynamaktadır. Evler ve ofislerin dışında hastane ya da okul gibi alanlarda kullanımı da tercih edilebilir. Kolay bir temizlik sunması da tercih edilmesini sağlar. Silinerek temizlenmesi mümkün olur. Dikey perdeler pvc ya da kumaş kullanılarak da tasarlanabilmektedir. Bu durumlar da kullanımlarında farklılık görülmesine neden olabilir. Ancak kontrol şekli ve ışık geçirgenliği gibi konularda farklılık görülmez.

Dikey Perde Fiyatları

Dikey perde günümüzde en modern perde sistemleri arasında yer alır. Görünümü, şıklığı ve de sadeliği ile bu çıkarımın yapılabilmesi mümkündür. Renk seçenekleri ile de beğeniye sunulur. Dekorasyonlarda yoğun olarak kullanılan renklere göre de renk seçenekleri arasında seçim yapılabilir. Bundan farklı olarak mekanların havasının değiştirilmesi için farklı tonlarda da tercih edilebilir. Bu tercihler de tamamen kullanıcıların beğenisine kalan bir durumdur. Dikey perde fiyatları da merak edilebilir. Perdelerin ölçülerine ya da malzemesine göre dikey perde fiyatları değişebilmektedir. Bu nedenle de belirli bir fiyat söz konusu olmaz. Sizler de sık sık vakit geçirdiğiniz mekanlarınızda modern bir perde seçimi yapmak istiyorsanız dikey perdeleri değerlendirebilirsiniz.

HEMEN ARAYIN,

EKİBİMİZ SİZLERE YARDIMCI OLMAK İÇİN BEKLİYOR

0216 688 44 91

BENZER ÜRÜNLER
1