İstanbul Anadolu Yakası
0532 689 44 91

Blackout Kumaş Perde

Blackout kumaş perde, yaşam alanlarında oldukça sık tercih edilen bir perde türüdür.  Blackout kumaş perdeler karartma perdeleri olarak da adlandırılmaktadır. Yoğun siyah kumaş iplikle üretilen blackout kumaş perde ışığı geçirmeme amaçlı kullanılmaktadır. Işığın geçirgenliğini neredeyse sıfıra indirebilmesi sebebiyle kullanılan ortamlarda oldukça karanlık bir sonuç almak mümkündür. Işık geçirgenliğinin oldukça az olması sebebiyle yatak odası gibi ortamlarda kullanılmaktadır. Bu kullanımın haricinde gösteri salonlarında, hastanelerde ve otel odalarında da sık sık kullanılan bir üründür. Işığın gündüz saatlerinde odaya girmesini engelleyerek gece çalışanların, uykusunun bölünmesini istemeyenlerin ve siyahın şıklığını kullanmak isteyenlerin oldukça tercih ettiği bir üründür.

Blackout Kumaş Perde Kullanımı

Blackout kumaş perde, kullanım açısından düz bir perde görünümünde olabildiği gibi pileli olarak da yapılıp kullanılabilmektedir. Blackout kumaş perdeler yapısı gereği 3 farklı kumaşın birleşiminden oluşan perdelerdir. Ön ve arka tarafında tam bir siyahlığın dışında koyu renkler seçebilmek de mümkündür. Perdenin ortasında siyah katman ışığın geçirgenliğini neredeyse sıfıra indiren yapıdır. Kullanımı farklı odalarda ve mekanlarda da tercih edilebilir. Korniş üzerine yerleştirilerek kullanılabilen bir perde türüdür. Pek çok farklı renk çeşidi de bulunabilir. İç mekan dekorasyonlarında baskın olan renkler değişebilmektedir. Bu renklere göre de dekoratif ürünlerin tercih edilmesi mümkündür. Blackout kumaş perde dekoratif ürün amacı ile kullanılmasa da seçimleri bu konuya göre yapılabilir.

Blackout Kumaş Perde Fiyatları

Blackout kumaş perde çeşitleri bulunabilmektedir. Çeşitlerinden kasıt ise perdelerin tasarımları olur. Çok farklı renklere sahip blackout kumaşları ile karşılaşılabilir. Renkler de zevklere ve de kullanım alanlarına göre seçilir. Blackout kumaş perdeler kullanım alanlarına göre de tasarlanır. Pencere ölçülerine göre tasarlanması gerekir. Bunlar da fiyatların değişmesine neden olur. Blackout kumaş perde fiyatları değişkendir. Ancak farklı kullanım alanlarına göre ve de farklı ölçülerde imalatları yapılabilir. Sizler de tamamen karanlık alanlara ulaşabilmenizi sağlayan bir perde modeli arıyorsanız blackout kumaş perde modellerini tercih edebilirsiniz. Tamamen karanlık ve izole alanlarda da keyifli bir şekilde vakit geçirebilir, rahatlıkla uyuyabilir ve de film izleyebilirsiniz.

HEMEN ARAYIN,

EKİBİMİZ SİZLERE YARDIMCI OLMAK İÇİN BEKLİYOR

0216 688 44 91

BENZER ÜRÜNLER
1